wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Kinoteatr MUMIO

adres:
Teatr imienia Juliusz Osterwy w Gorzowie
ceny:

BILETY w cenie 50 zł do nabycia w kasie Miejskiego Centrum Kultury, ul. Drzymały 26 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00) oraz w InfoKiosku w Galerii Askana.

Jeśli jesteś miłośnikiem wybornego humoru, mamy dla Ciebie coś specjalnego! Miejskie Centrum Kultury zaprasza na najnowszy, długo oczekiwany spektakl Kinoteatru MUMIO "Welcome Home Boys" 28 stycznia 2017, który odbędzie się w Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie Wlkp.!

Premiera nowego spektaklu Mumio odbyła się podczas 37. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

"Welcome Home boys" to przedstawienie bardzo fabularne oraz nie tylko. Fabuła z kolei jest zwrotna. Zwrotniczość natomiast zaskakująca, a zaskakującość spontanicznie okazuje się komiczna oraz śmiertelnie poważna lub odwrotnie. Jest też bardzo Mumiowa: aktorsko, tekstowo, muzycznie i dźwiękonaśladowczo.

Niestety z uwagi na dyskrecję i paniczny lęk przed zepsuciem Państwu zaskoczeń, zabaw i tym podobnych elementów nie tylko rozrywki Mumio nie zdradza fabuły. Napomyka jedynie coś o warzywie i ojcu... Ojcu... Po dłuższych naleganiach Mumio wyjawia też słowa: matka, bracia, Sasaski, kredens, młyn, zupa, akademia szkolna. Dalej Mumio nie chce zdradzać, bo to przecież premiera i nie wolno. Przyciśnięte do muru jednak z bólem dodaje: wyrocznia, okop, worek sako, nocleg, żen, dyrektor Popławska, proso, wzmacniacz. Już żadną miarą Mumio nie chce nic dodać. Przyduszone jednak mocniej wydusza w końcu: ćma i pociąg.

Dziś
Wtorek
21 lutego 2017
Jutro
Pojutrze

Kalendarz imprez