wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Nasze Miasto

Parkingi przy S3 czekają na podróżnych [zdjęcia]

26 kwietnia 2017, 15:59

Od środy 26 kwietnia kierowcy mogą korzystać z dwóch miejsc obsługi podróżnych na wysokości Marwic, kilka kilometrów za Gorzowem w kierunku Szczecina.

Ciuchcią RETRO pojedziemy dopiero 18 czerwca

26 kwietnia 2017, 11:15

Lubicie przejażdżki starymi pociągami? Składy Przystań i Bogdan co roku zjawiały się w Gorzowie podczas majówki. Zainteresowanie tego typu przejazdami było tak ogromne, że organizatorzy ruszyli w Polskę i tym razem zbyt szybko nie zawitają do Gorzowa.

Gorzowskie torowiska do remontu

26 kwietnia 2017, 10:53

Władze Gorzowa szukają firmy, która zajmie się przygotowaniem dokumentacji projektowej dotyczącej przebudowy infrastruktury tramwajowej. Wszystko po to, aby torowiska były dostosowane do nowoczesnych, niskopodłogowych tramwajów.

Fun Jump zostanie uruchomiony na czas [zdjęcia]

25 kwietnia 2017, 21:37

Prace w hali przy ul. Targowej w Gorzowie idą pełną parą. Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z zapowiedziami nowy park trampolin zostanie uruchomiony na początku czerwca. W tej samej lokalizacji znajdziemy jeszcze papugarnię oraz lokal gastronomiczny.

Przetarg trwał rok, został unieważniony

25 kwietnia 2017, 14:19

Rozbudowa ul. Walczaka, Bierzarina i Łukasińskiego w Gorzowie ma być jedną z ważniejszych inwestycji realizowanych w przyszłym roku w mieście. Jednak nie wszystko poszło po myśli władz Gorzowa, bo przetarg został unieważniony.

W autobusach zmiana na PLUS!

24 kwietnia 2017, 14:33

Dokładnie chodzi o nowego lektorach w autobusach komunikacji miejskiej. Od następnego tygodnia w głośnikach usłyszymy głos znany z fal radiowych. W drodze do pracy, szkoły czy do domu mieszkańcom towarzyszyć będzie Kamil Lewera – dziennikarz gorzowskiego Radia PLUS.

Miejsce hali sportowej nie jest przesądzone

24 kwietnia 2017, 13:02

Wydawałoby się, że temat miejsca w którym zostanie wybudowana hala sportowo-widowiskowa w Gorzowie został zamknięty. Jednak lokalizacja budynku w połowie ul. Słowiańskiej jest za droga i władze miasta rozważają budowę hali przy samym basenie.

Gorzów Wielkopolski Wschodni do poprawki

21 kwietnia 2017, 22:59

Gorzów Wielkopolski Wschodni przeszkadzał pasażerom w przejściu na peron. Chodzi o tablice z nazwą przystanku które ktoś niefortunnie ustawił... w poprzek peronu. Wszystko przez to, że nazwa jest zbyt długa.

Inwestycja Biedronki zablokuje część ul. Szczecińskiej

21 kwietnia 2017, 17:31

Od poniedziałku 24 kwietnia kierowcy podróżujący ul. Szczecińską z Gorzowa w kierunku Baczyny muszą przygotować się na utrudnienia. W okolicach skrzyżowania z ul. Metalowców zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.

Nowoczesny sprzęt w gorzowskim szpitalu

20 kwietnia 2017, 21:35

290 tysięcy złotych kosztował nowoczesny aparat RTG, który trafił na oddział Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Nowoczesnego aparat RTG z ramieniem C zastąpi stary wysłużony aparat, który wiele lat temu oddział chirurgii dziecięcej gorzowskiego szpitala dostał w darze od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.