Wiadomości › Inwestycje

Gorzowska dwudziestka doczeka się rozbudowy

24 maja 2017, 14:09
O konieczności rozbudowy jednej z największych szkół w mieście mówi się od kilku lat. Jednak teraz, powiększenie Szkoły Podstawowej nr 20 staje się realne. Miasto szuka obecnie projektanta.

Drugie podejście do wylotówki z Gorzowa [zdjęcia]

24 maja 2017, 13:21
W kwietniu portal gorzowianin.com informował o tym, że przetarg w sprawie rozbudowy drogi krajowej nr 22 w ciągu ul. Walczaka, Bierzarina i Łukasińskiego został unieważniony. Teraz władze miasta ogłosiły kolejny przetarg.

Plan naprawczy dla miasta

24 maja 2017, 09:31
Zarząd województwa lubuskiego przyjął plan naprawczy dla Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Gorzowa. Wszystko przez zbyt małą ilość podpisanych umów na unijne dofinansowanie.r

Sprawa hali wciąż nierozstrzygnięta

22 maja 2017, 12:36
Jeszcze w tym tygodniu powinna zapaść ostateczna decyzja w sprawie lokalizacji budowy hali widowiskowo-sportowej w Gorzowie. Do wyboru są dwa miejsca – tuż obok basenu oraz w połowie ul. Słowiańskiej.

Wodociąg na Kosynierów do remontu

22 maja 2017, 10:29
Od przyszłego tygodnia osoby poruszające się ul. Kosynierów Gdyńskich muszą liczyć się z utrudnieniami. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie rusza z remontem magistrali wodociągowej.

Zmiany na Spichrzowej

22 maja 2017, 09:51
Od środy kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w centrum Gorzowa. Wszystko przez prace przy modernizacji estakady, które wkraczają w kolejny etap. W związku z tym, ulica Spichrzowa będzie drogą jednokierunkową.

Miasto ma dosyć firmy Taumer? [zdjęcia]

20 maja 2017, 16:21
Niekończący się remont ul. Warszawskiej i Walczaka, to udręka dla znacznej części mieszkańców Gorzowa. Problemów i ciągle przesuwających się terminów mają dosyć również władze, które zapowiadają podjęcie konkretnych działań.

Architekci ze Szczecina zaprojektują europejskie przedszkole

20 maja 2017, 14:48
Władze Gorzowa rozstrzygnęły przetarg na przygotowanie programu funkcjonalno-użytkowego budowy przedszkola miejskiego na osiedlu Europejskim. Dokument ma być gotowy do końca sierpnia.

Windą do urzędników

17 maja 2017, 09:37
W przyszłym tygodniu rozpoczną się prace związane z budową windy w Urzędzie Miasta przy ul. Sikorskiego w Gorzowie. Urządzenie ma być ułatwieniem dla osób niepełnosprawnych i matek z dziećmi.

Zanim wytną, sprawdzą drzewa

16 maja 2017, 15:19
Władze Gorzowa przymierzają się do budowy ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Szczecińskiej. Jednak, aby prace mogły się rozpocząć, trzeba wyciąć kilkanaście drzew. Miasto szuka obecnie wykonawcy.


Fotoreportaże