Wiadomości › Inwestycje

Schody na Piaskach do przebudowy [zdjęcia]

26 czerwca 2017, 10:47
Remont zniszczonych schodów przy ul. Kazimierza Wielkiego w Gorzowie staje się realne. Magistrat ogłosił przetarg na wybór wykonawcy prac. Te mają rozpocząć się jeszcze w wakacje.

Remont Wróblewskiego jeszcze w wakacje

25 czerwca 2017, 15:38
Władze Gorzowa szukają firmy, która zajmie się przebudową jednej z najważniejszych dróg osiedlowych na osiedlu Górczyn. Prace mają rozpocząć się jeszcze w sierpniu i zakończyć w tym roku.

Kwadrat zmieni swoje oblicze

20 czerwca 2017, 10:00
Rozpoczęła się rewitalizacja „Kwadratu”, czyli terenu między ulicami Chrobrego, Krzywoustego, 30 Stycznia i Dąbrowskiego w Gorzowie. Plac został już ogrodzony i lada dzień ruszą prace. Efekt mamy poznać przed 10 listopada 2017 roku.

Jest wykonawca Kostrzyńskiej, ale na prace poczekamy

14 czerwca 2017, 19:24
Władze Gorzowa rozstrzygnęły przetarg na wybranie wykonawcy, który zajmie się najważniejszą inwestycją w mieście, czyli przebudową ul. Kostrzyńskiej. Najkorzystniejszą ofertę złożyło konsorcjum Balzola Polska Sp. z o.o. oraz z Construccionesy Promociones Balzola S.A.

To będzie stadion LA z prawdziwego zdarzenia

13 czerwca 2017, 16:26
Pełnowymiarowa, 8-torowa bieżnia z tartanu, a do tego płyta do rzutu młotem czy pchnięcia kulą. Gorzów doczeka się w końcu stadionu lekkoatletycznego, który będzie spełniał wymogi pozwalające na organizację zawodów rangi mistrzostw Polski czy europy.

Organizacyjne zamieszanie na węźle Gorzów Północ

11 czerwca 2017, 15:46
Jedyny czynny wjazd na S3 w kierunku Zielonej Góry w godzinach szczytu jest całkowicie zapchany. Drogowcy co chwilę zmieniają organizację ruchu, a kierowcy stoją w korkach i nie wiedzą jak jechać.

Z Sikorskiego nie pojedziemy na Teatralną

6 czerwca 2017, 16:24
Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Od środowego wieczoru szykują się kolejne utrudnienia w centrum miasta. Tym razem zostanie zamknięte dla ruchu skrzyżowanie Sikorskiego-Warszawska-Cichońskiego.

Tegoroczne wakacje już bez korków na S3

30 maja 2017, 17:12
Dobra wiadomość dla kierowców, którzy co roku w sezonie letnim stali na obwodnicy Gorzowa w kilkukilometrowym korku – do końca czerwca rozbudowa trasy S3 ma zostać zakończona.

Tablice poinformują o jakości powietrza

29 maja 2017, 12:25
Temat smogu powraca co roku w okresie zimowym. Również w Gorzowie mieszkańcy są narażeni na działanie szkodliwych dla zdrowia pyłów. Dlatego też jeden z radnych chce, aby w mieście zainstalować specjalne tablice.

Zmiany na obwodnicy Gorzowa [zdjęcia]

28 maja 2017, 09:53
Zgodnie z zapowiedziami na trasie S3 została wprowadzona nowa organizacja ruchu. Kierowcy jadący obwodnicą nie wyprzedzą już na najbardziej niebezpiecznym odcinku, bo ustawione zostały separatory.


Fotoreportaże