wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Inwestycje

Gorzowskie torowiska do remontu

26 kwietnia 2017, 10:53

Władze Gorzowa szukają firmy, która zajmie się przygotowaniem dokumentacji projektowej dotyczącej przebudowy infrastruktury tramwajowej. Wszystko po to, aby torowiska były dostosowane do nowoczesnych, niskopodłogowych tramwajów.

Fun Jump zostanie uruchomiony na czas [zdjęcia]

25 kwietnia 2017, 21:37

Prace w hali przy ul. Targowej w Gorzowie idą pełną parą. Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z zapowiedziami nowy park trampolin zostanie uruchomiony na początku czerwca. W tej samej lokalizacji znajdziemy jeszcze papugarnię oraz lokal gastronomiczny.

Przetarg trwał rok, został unieważniony

25 kwietnia 2017, 14:19

Rozbudowa ul. Walczaka, Bierzarina i Łukasińskiego w Gorzowie ma być jedną z ważniejszych inwestycji realizowanych w przyszłym roku w mieście. Jednak nie wszystko poszło po myśli władz Gorzowa, bo przetarg został unieważniony.

Miejsce hali sportowej nie jest przesądzone

24 kwietnia 2017, 13:02

Wydawałoby się, że temat miejsca w którym zostanie wybudowana hala sportowo-widowiskowa w Gorzowie został zamknięty. Jednak lokalizacja budynku w połowie ul. Słowiańskiej jest za droga i władze miasta rozważają budowę hali przy samym basenie.

Inwestycja Biedronki zablokuje część ul. Szczecińskiej

21 kwietnia 2017, 17:31

Od poniedziałku 24 kwietnia kierowcy podróżujący ul. Szczecińską z Gorzowa w kierunku Baczyny muszą przygotować się na utrudnienia. W okolicach skrzyżowania z ul. Metalowców zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.

Przedszkole na osiedlu Europejskim za 2 lata

20 kwietnia 2017, 14:50

Władze Gorzowa zgodnie z obietnicami zabierają się za ważną dla mieszkańców inwestycję. Chodzi o budowę przedszkola na najmłodszym osiedlu w mieście, które w szybkim tempie się rozrasta.

Warszawską przejedziemy przed weekendem majowym?

20 kwietnia 2017, 11:27

Wykonawca przebudowy ul. Warszawskiej i Walczaka w Gorzowie zapowiedział, że pierwsze auta przejadą na odcinku ul. Warszawska-Jagiełły już w przyszłym tygodniu. Obecnie na drodze trwają prace bitumiczne.

Postęp prac na Warszawskiej [film i zdjęcia]

19 kwietnia 2017, 15:14

Zgodnie z zapowiedziami, firma Taumer – wykonawca ul. Walczaka i Warszawskiej w Gorzowie ściągnął do miasta więcej sprzętu i robotników. Wszystko po to, aby dotrzymać kolejnego wyznaczonego terminu.

MZK kupuje hybrydowe autobusy

19 kwietnia 2017, 10:52

Autobusy hybrydowe w końcu trafią do Gorzowa. Miejski Zakład Komunikacji ogłosił kolejny przetarg. Tym razem tabor MZK wzbogaci się o 10 pojazdów – w tym 6 z silnikami o napędzie spalinowo-elektrycznym. Pojazdy mogą trafić do Gorzowa już na początku 2018 roku.

Przy Paderewskiego będzie bezpieczniej

10 kwietnia 2017, 12:39

Jeszcze w tym roku mieszkańców osiedla Górczyn czekają zmiany. Chodzi o przebudowę skrzyżowania ul. Paderewskiego i Narutowicza. Wszystko w ramach programu „Bezpieczny Gorzów”.