wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Inwestycje

Miasto ma dosyć czekania na Walczaka i Warszawską

22 marca 2017, 09:38

Przebudowa ul. Walczaka i Warszawskiej, to dwie najważniejsze drogowe inwestycje w Gorzowie, których końca nie widać. A wykonawca co chwilę przekłada termin zakończenia prac. Władze mówią stanowcze „nie” firmie i chcą programu naprawczego.

Droga gotowa, ale na przejazd trzeba poczekać

21 marca 2017, 15:02

Remont ulicy Borowskiego w Gorzowie jest już na finiszu. Mostki ukończone, asfalt wylany. Zostały jedynie prace przy chodnikach. Jednak jak się okazało, radość z oddania drogi do użytku była przedwczesna, bo ulicą przejechać będzie można dopiero za miesiąc.

Przetarg na tanie działki w kwietniu

21 marca 2017, 11:30

Do sprzedaży terenów budowlanych w Gorzowie za bezcen zostało przeznaczonych 108 działek. Na początek chętne osoby będą mogły kupić tereny w siedmiu lokalizacjach przy ul. Pełczyckiej, Granicznej i Kowalskiego.

Remont Kobylogórskiej jak najszybciej

21 marca 2017, 08:05

Jeszcze w marcu powinien zostać ogłoszony przetarg na przebudowę ostatniego odcinka ul. Kobylogórskiej. Władze Gorzowa chcą rozpocząć prace, tak szybko jak tylko jest to możliwe. Według zapowiedzi ma to być maj.

Wiemy, kto nam zaprojektuje system informacji pasażerskiej

20 marca 2017, 13:00

Władze Gorzowa szukały wykonawcy, który opracuje dokumentację projektowo-kosztorysową systemu informacji pasażerskiej i monitoringu komunikacji miejskiej. Do ogłoszonego przetargu zgłosiły się dwie firmy, który przedstawiły bardzo skrajne oferty. Wygrała ta tańsza.

Spichrzowa będzie przedłużona

19 marca 2017, 13:13

Władze Gorzowa nie rezygnują z planów budowy nowej drogi łączącej ul. Spichrzową z ul. Teatralną. Prace na tą inwestycją mają rozpocząć się po zakończeniu remontu estakady kolejowej i budowie deptaka.

W tym roku dokumentacja, w przyszłym remont

18 marca 2017, 14:45

Wielu kierowców korzystających z ul. Kazimierza Wielkiego będzie mogło odetchnąć z ulgą. Droga doczeka się w końcu remontu. Władze Gorzowa ogłosiły przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej inwestycji.

Mostek na Borowskiego gotowy! [zdjęcia]

18 marca 2017, 09:42

Najbardziej newralgiczny odcinek ulicy Borowskiego w Gorzowie jest już praktycznie gotowy. Mostki ukończone, asfalt wylany. Zostały jedynie prace wykończeniowe przy chodnikach. Droga powinna być przejezdna w ciągu najbliższego tygodnia.

Na Dolinkach Okólna do remontu

17 marca 2017, 11:06

Bez większej dyskusji udało się dojść do porozumienia. Mieszkańcy osiedla Dolinki zdecydowali na chcą przeznaczyć pieniądze z budżetu obywatelskiego. Inwestycja w tym rejonie ucieszy wszystkich zmotoryzowanych

Będą zmiany w oznaczeniu węzłów na S3

15 marca 2017, 14:07

Rozbudowa obwodnicy Gorzowa do dwóch pasów jezdni w każdym kierunku trwa. Wiadomo, że inwestycja nie zostanie oddana w terminie, a wjazdy na węzły będą gotowe dopiero za kilka miesięcy. Wiadomo jednak, że zmieni się nazewnictwo gorzowskich węzłów.