Wiadomości › Turystyka

Nie zobaczymy już zwierząt w Zoo Safari?

8 maja 2017, 13:25
Zamknięte do odwołania. Chodzi o jedną z największych atrakcji w okolicach Gorzowa, czyli Zoo Safari w Świerkocinie, które w sezonie letnim przyciągało tłumy. W tym roku tak już nie będzie i nie wiadomo czy w ogóle zoo zostanie ponownie otwarte.

Gdzie warto wybrać się z Gorzowa na weekend?

25 marca 2017, 10:17
Korzystna infrastruktura komunikacyjna Gorzowa Wielkopolskiego sprzyja weekendowym, mniej lub bardziej spontanicznym wypadom do różnych wyjątkowych miejsc w Polsce. Prezentujemy dwa wyjątkowe miasteczka, do których można dojechać bezpośrednio z Gorzowa - coś dla zwolenników architektonicznych zabytków i górskich wędrówek.

Pojadą na Kubę do Hiszpanii i Włoch

23 wrzśnia 2016, 09:13
Kubańskie cygara, hiszpańskie flamenco i włoska kuchnia. Takie atrakcje podczas tego urlopu czekają na Agnieszkę, Krzysztofa i Tomasza. Wszyscy troje są pracownikami Pośrednictwa Finansowego „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.. Pracodawca ufundował swoim pracownikom atrakcyjne wycieczki do Hiszpanii, Włoch i na Kubę. A to wszystko podczas imprezy firmowej w której uczestniczyło ponad tysiąc osób.

Rajd superbohaterów w Skwierzynie [zdjęcia]

4 czerwca 2016, 10:54
W sobotni poranek Skwierzynę opanowali Superman, Rudy 102, Batman czy Supermamuśki. Wszystko za sprawą rajdu „Szlakiem Bobrów” w który wystartowało 25 załóg samochodowych.

Basen na barce z widokiem na bulwar

31 maja 2016, 12:04
Ma Kraków, będzie miał i Gorzów. Chodzi o barkę z basenem, którą prezydent Jacek Wójcicki chce ściągnąć do naszego miasta i ustawić nad brzegiem Warty od strony Wału Okrężnego. Barka pojawi się jednak dopiero na przyszłe wakacje.

Skok spadochronowy w tandemie – odlotowa rozrywka także dla ciebie!

11 grudnia 2015, 09:49
Do skoku spadochronowego wcale nie trzeba mieć żelaznej kondycji, nienagannego zdrowia czy czasu, by uczestniczyć w długich szkoleniach. Nie trzeba również mieć grubego portfela, ponieważ można skorzystać z niedrogich skoków tandemowych.

Jak dobrać sprzęt narciarski?

30 pździernika 2015, 13:55
Wyjazd na narty to idealna opcja spędzania wolnego czasu w zimowe dni. Nie tylko świetnie będziesz się bawił na stoku, ale również Twój organizm skorzysta na aktywności fizycznej. Pamiętaj jednak aby dobrać odpowiedni sprzęt na taką wyprawę.

Już od grudnia do Krakowa nowym IC Osterwa!

12 pździernika 2015, 15:33
Gorzów zyska bezpośrednie połączenie kolejowe z Krakowem! W grudniu wchodzi w życie nowy rozkład jazdy pociągów i wynika z niego, że w końcu doczekamy się na naszych torach pociągu z prawdziwego zdarzenia. IC/TLK Osterwa ma wyjeżdżać z Gorzowa o minutę po godzinie 7.

Trasa S3 będzie bogatsza o MOP-y

23 czerwca 2015, 09:26
Na początku czerwca został rozstrzygnięty przetarg na zaprojektowanie i budowę dwóch par Miejsc Obsługi Podróżnych na odcinku drogi ekspresowej S3 w okolicach Gorzowa. Prace mają zostać zakończone do końca 2016 roku.

Mamo, tato! Daleko jeszcze?

22 czerwca 2015, 14:38
Niedługo wakacje, a wraz z nimi czas podróżowania. Jeśli nie chcemy słyszeć powtarzającego się co kilka minut „daleko jeszcze?”, warto zająć czymś dziecko. A możliwości jest wiele.


Fotoreportaże