wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Nie przegap

Dzieje się w Gorzowie - i my to pokażemy!

26 grudnia 2016, 09:50

Organizujecie imprezę, sylwestra, spotkanie opłatkowe, Walentynki, koncert lub co tam sobie zamarzycie - dajcie nam znać! Polubcie ten profil, informujcie nas o wydarzeniach - my dotrzemy z wiadomościami do największej ilość osób. Prawda że proste?

Pojedź z nami na koncert Sylwii Grzeszczak!

8 listopada 2016, 21:33

Znacie tamtą dziewczynę? Sylwia Grzeszczak wystąpi 3 grudnia o godzinie 19 w zielonogórskiej hali widowiskowo-sportowej. To będzie niesamowita uczta dźwiękowa i wizualna. Niezapomniane przeżycia gwarantowane! Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie.

Zobacz kto zagra na Dni Gorzowa

14 marca 2016, 10:46

Chociaż magistrat nie chce podawać szczegółów na temat lipcowej imprezy, to nam udało się ustalić pierwszy zespół, który zagra dla gorzowian na błoniach nad Wartą.

A Ty rozwiążesz tajemnicę pokoju w 60 minut?

14 stycznia 2016, 11:53

Ma to już Wiedeń, Rybnik, Toruń, Łódź czy Gliwice. Teraz czas przyszedł na Gorzów. Od lutego rusza w naszym mieście "Open the Door", czyli świetna rozrywka i odskocznia od rzeczywistości dla każdego, niezależnie od wieku.

Jarmarkowy rozkład jazdy

16 grudnia 2015, 11:20

Od piątku 18 grudnia startuje w naszym mieście Świąteczny Jarmark. Jak podkreślają władze – takiego jeszcze w Gorzowie nie było.

Loka i Cocktail Boys na Sylwestra pod gwiazdami

3 grudnia 2015, 22:23

Sylwester pod gwiazdami – tak nazwać się będzie sylwestrowa impreza organizowana przez Gorzów. Miasto po raz kolejny zafundowało fajerwerki i występy artystyczne.

Coraz bliżej Święta...

1 grudnia 2015, 14:44

Chociaż aura nie jest typowo zimowa i nie nastraja świątecznie, to władze Gorzowa przygotowały moc atrakcji, które wprowadzą mieszkańców w świąteczną atmosferę. Będzie jarmark czy też spotkanie wigilijne. Nie zabraknie również św. Mikołaja.

Trzy dni świętowania [program Dni Gorzowa]

25 czerwca 2015, 11:17

Po czterech latach powracają Dni Gorzowa. Przed mieszkańcami trzy dni wspaniałej zabawy, a będzie w czym wybierać! Będą koncerty, rejsy statkiem, spektakle teatralne oraz wiele innych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

„Ona tańczy dla mnie” i dla gorzowian

12 czerwca 2015, 13:11

Znamy już szczegółowy plan, jeżeli chodzi o Dni Gorzowa. Wśród muzyków, którzy wystąpią na scenie pojawi się niekwestionowana gwiazda muzyki disco – zespół Weekend.

Najlepszy Przekaz w Mieście także w Gorzowie!

12 maja 2015, 09:54

Zakopower i Ray Wilson - Genesis Classic Orchestra, to dwie gwiazdy Dni Gorzowa, które poznaliśmy do tej pory. Portalowi gorzowianin.com udało się ustalić kolejny zespół. Będzie to polska grupa hip-hopowa.