Wiadomości › Inne

Srebrny Tyszkowski

9 wrzśnia 2016, 11:03
W drugim dniu Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janerio gorzowski zawodnik zdobył medal. Bartosz Tyszkowski zajął drugie miejsce w pchnięciu kulą i przegrał złoto zaledwie o centymetr.

Czwarte miejsce Przemka Korsaka

1 sierpnia 2016, 12:17
Wysokie, czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów w Mińsku wywalczył zawodnik G`Power Gorzów Przemysław Korsak. Gorzowianin, wraz z kolegami z innych klubów startował na olimpijskim dystansie K-4 1000 m.

Strażak z Gorzowa mistrzem Polski!

2 czerwca 2016, 12:38
Strażak z Gorzowa Wlkp. Mistrzem Polski w kajakarskich biegach długodystansowych. Sławomir Siwiec, na co dzień strażak z komendy miejskiej wywalczył złoto w kategorii K2 na 10 000 metrów

Kajakarze Admiry z medalami

23 maja 2016, 14:59
W dniach 20-22 maja 2016 r. Reprezentacja Klubu Sportowego „Admira” w Gorzowie Wlkp., brała udział w XXII Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Kajakarstwie klasycznym, które rozgrywane były na jeziorze Wolsztyńskim w Wolsztynie.

Dobre występy zawodników Admiry

19 kwietnia 2016, 12:10
Kajakarze KS Admira Gorzów wygrywa zawody w niemieckim Eisenhuttenstadt. Gorzowscy kajakarze byli bezkonkurencyjni i wygrywali praktycznie w każdej kategorii wiekowej.

Młodzi pływacy na Słowiance

29 lutego 2016, 16:08
Już w najbliższy piątek w Gorzowie, na basenie sportowym Słowianki rozpoczną się kolejne zawody w pływaniu. Tym razem na torach zmierzą się piętnastoletni pływacy z całego kraju.

11 medali młodych judoków!

22 lutego 2016, 14:47
Aż 11 medali zdobyli podopieczni trenera Grzegorza Biegańskiego i Marcina Białowąsa z gorzowskiego Klubu Jamniuk w XIII Międzynarodowym Turnieju Judo w Kaczorach. W zawodach uczestniczyło ponad 300 zawodników z Polski i z zagranicy.

Do podziału 900 tys. zł, a Stal chce zgarnąć połowę

18 lutego 2016, 12:27
Większe oczekiwania, niż możliwości finansowe miasta. Kluby sportowe z Gorzowa wnioskują o dotację na łączną kwotę ponad 1,1 mln zł. Natomiast pula pieniędzy przewidziana do podziału w pierwszym półroczu jest niższa o 200 tys. zł.

Gorzowscy lekkoatleci z medalami

15 lutego 2016, 14:14
W miniony weekend zawodnicy ALKS PWSZ Gorzów wywalczyli dwa medale podczas halowych mistrzostw Polski w Spale.

Turniej Słowianka Cup 2016

8 lutego 2016, 20:29
Waterpoliści z Białorusi, Ukrainy i Polski wezmą udział w XII Międzynarodowym Turnieju w Piłce Wodnej Juniorów Słowianka Cup 2016. Zawody odbędą się w najbliższy weekend na obiektach gorzowskiego centrum sportowo-rehabilitacyjnego.