• Dziś 27°/13°
  • Jutro 27°/13°
  • Pojutrze 26°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 24 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.

Piłkarze Stilonu górą w Jeleniej Górze. Zwycięska bramka padła w doliczonym czasie gry

17 marca 2024, 10:19, Anna Kluwak
Za piłkarzami Solar Home Stilon Gorzów bardzo trudne spotkanie na wyjeździe z drużyną KS Karkonosze Jelenia Góra. Przez 90 minut żadnej nie ze stron nie udało się trafić do bramki rywala. W końcu, w doliczonym czasie gry, udało się to Krystianowi Wenerskiemu, który strzelił gola i zapewnił zwycięstwo Stilonowi Gorzów 1:0.

W ramach 21 kolejki 3 ligi 3 grupy piłkarze Solar Home Stilon Gorzów zmierzyli się na wyjeździe z drużyną KS Karkonosze Jelenia Góra. Mecz rozpoczął się o godz. 17 na stadionie przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze.

Przez pełne 90 minut żadnej ze stron nie udało się zdobyć gola. Jednak w doliczonym czasie gry, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Krystian Wenerski ze Stilonu Gorzów strzelił bramkę, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo 1:0. Tym samym Stilon wywiózł z Jeleniej Góry cenne 3 punkty.

- Z rzutu rożnego Krystian Wenerski idealnie znalazł się w polu karnym i idealnie zakończył tę akcję. Przyjechaliśmy do Jeleniej Góry bardzo osłabieni, bez pięciu podstawowych zawodników. Mieliśmy swój plan i pomysł na to spotkanie. Wiedzieliśmy, że będą momenty ciężkie i musimy je przetrwać. Wiedzieliśmy, że będzie jedna, druga kontra, która doprowadzi do wygranej. Udało się nam to zrobić po stałym fragmencie gry – mówił Łukasz Maliszewski, trener Solar Home Stilon Gorzów.

To emocjonujące zwycięstwo w doliczonym czasie gry pokazało determinację niebiesko-białych. Pomimo drużyny z góry tabeli, piłkarze Stilonu Gorzów potrafili wykorzystać swoją szansę w ostatnich chwilach meczu. Gratulacje dla całego zespołu! Obecnie piłkarze Stilonu Gorzów znajdują się na 12 miejscu w tabeli z dorobkiem 24 punktów.

KS Karkonosze Jelenia Góra - Solar Home Stilon Gorzów 0-1

Bramka dla Stilonu Gorzów: 90+4 Krystian Wenerski, asystę zaliczył Filip Wiśniewski