• Pojutrze 24°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.

Ślęza Wrocław w końcu pokonana. Stilon Gorzów zgarnia 3 punkty

6 kwietnia 2024, 18:46, Anna Kluwak
Piłkarze Stilonu Gorzów wygrali na własnym boisku starcie z drużyną Ślęzy Wrocław. Po golu Krystiana Wenerskiego w 17 minucie zapewnili sobie prowadzenie. Jak się okazało, była to jedyna bramka w tym meczu, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy i 3 punktami w ligowej tabeli. Portal gorzowianin.com jest oficjalnym partnerem medialnym Solar Home Stilon Gorzów.

W sobotę 6 kwietnia w ramach 24. kolejki drużyna Solar Home Stilon Gorzów zmierzył się na własnym boisku z zespołem Ślęzy Wrocław. Był to bardzo ważny mecz dla gorzowian, ponieważ ostatnie mecze obu drużyn kończyły się zwycięstwem Ślęzy.

Pierwsza bramka padła w 17 minucie, a jej autorem był Krystian Wenerski ze Stilonu Gorzów, dzięki czemu gospodarze wyszli na prowadzenie 1:0. W pierwszej połowie oba zespoły miały kilka sytuacji, które nie zostały wykorzystane. Tym samym Stilon Gorzów schodził do szatni, prowadząc 1:0.

Jak się okazało, w drugiej połowie nie zobaczyliśmy żadnych bramek. Chociaż w doliczonym czasie gry zrobiło się gorąco pod bramką Stilonu, ale bramkarz Szymon Czajor uchronił gorzowian przed stratą gola. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem niebiesko-białych 1:0. Dzięki zwycięstwu i zdobyciu 3 cennych punktów, piłkarze Stilonu Gorzów utrzymali się na 11 pozycji w tabeli, ale powiększyli przewagę nad rywalami. Portal gorzowianin.com jest oficjalnym partnerem medialnym Solar Home Stilon Gorzów.

Solar Home Stilon Gorzów - Ślęza Wrocław 1:0

Stilon Gorzów: Krystian Wenerski 17'