wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Wiadomości

Parkingi przy S3 czekają na podróżnych [zdjęcia]

26 kwietnia 2017, 15:59

Od środy 26 kwietnia kierowcy mogą korzystać z dwóch miejsc obsługi podróżnych na wysokości Marwic, kilka kilometrów za Gorzowem w kierunku Szczecina.

Znaleźli przy nich 20 gramów marihuany

26 kwietnia 2017, 14:22

Gorzowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową przedstawili kilkanaście zarzutów za posiadanie i udzielanie narkotyków. Część zabronionych substancji trafiła do Polski z zagranicy. Trzech mieszkańców Gorzowa wkrótce zasiądzie na ławie oskarżonych. Sprawa prowadzona jest pod nadzorem prokuratury rejonowej.

Ciuchcią RETRO pojedziemy dopiero 18 czerwca

26 kwietnia 2017, 11:15

Lubicie przejażdżki starymi pociągami? Składy Przystań i Bogdan co roku zjawiały się w Gorzowie podczas majówki. Zainteresowanie tego typu przejazdami było tak ogromne, że organizatorzy ruszyli w Polskę i tym razem zbyt szybko nie zawitają do Gorzowa.

Gorzowskie torowiska do remontu

26 kwietnia 2017, 10:53

Władze Gorzowa szukają firmy, która zajmie się przygotowaniem dokumentacji projektowej dotyczącej przebudowy infrastruktury tramwajowej. Wszystko po to, aby torowiska były dostosowane do nowoczesnych, niskopodłogowych tramwajów.

Fun Jump zostanie uruchomiony na czas [zdjęcia]

25 kwietnia 2017, 21:37

Prace w hali przy ul. Targowej w Gorzowie idą pełną parą. Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z zapowiedziami nowy park trampolin zostanie uruchomiony na początku czerwca. W tej samej lokalizacji znajdziemy jeszcze papugarnię oraz lokal gastronomiczny.

Policyjne zatrzymanie w centrum Gorzowa [zdjęcia]

25 kwietnia 2017, 15:59

We wtorkowe popołudnie przy ul. Teatralnej doszło do policyjnej interwencji podczas której został zatrzymany mężczyzna. Miał przy sobie prawdopodobnie niebezpieczne narzędzia.

Przetarg trwał rok, został unieważniony

25 kwietnia 2017, 14:19

Rozbudowa ul. Walczaka, Bierzarina i Łukasińskiego w Gorzowie ma być jedną z ważniejszych inwestycji realizowanych w przyszłym roku w mieście. Jednak nie wszystko poszło po myśli władz Gorzowa, bo przetarg został unieważniony.

Nie ma skargi rodziców 4-latka, nie ma postępowania?

24 kwietnia 2017, 14:47

Zakończyły się policyjne czynności w sprawie 4-letniego chłopca, który sam opuścił przedszkole przy ul. Obotryckiej i błąkał się po centrum Gorzowa. Sprawa zostanie prawdopodobnie umorzona ze względu na brak zawiadomienia ze strony rodziców dziecka.

W autobusach zmiana na PLUS!

24 kwietnia 2017, 14:33

Dokładnie chodzi o nowego lektorach w autobusach komunikacji miejskiej. Od następnego tygodnia w głośnikach usłyszymy głos znany z fal radiowych. W drodze do pracy, szkoły czy do domu mieszkańcom towarzyszyć będzie Kamil Lewera – dziennikarz gorzowskiego Radia PLUS.

Miejsce hali sportowej nie jest przesądzone

24 kwietnia 2017, 13:02

Wydawałoby się, że temat miejsca w którym zostanie wybudowana hala sportowo-widowiskowa w Gorzowie został zamknięty. Jednak lokalizacja budynku w połowie ul. Słowiańskiej jest za droga i władze miasta rozważają budowę hali przy samym basenie.