wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Wiadomości

Tragiczny rok na gorzowskich drogach [zdjęcia]

23 marca 2017, 12:25

Policjanci z Gorzowa podsumowali 2016 rok, jeżeli chodzi o wypadki drogowe pod względem ilości zdarzeń, liczby ofiar śmiertelnych i rannych. Wiemy też, które dni tygodnia i miesiące są najbardziej niebezpieczne.

Smocze łodzie i basen na Warcie– pomysły mieszkańców na Gorzów

22 marca 2017, 12:43

We wtorkowy wieczór mieszkańcy Gorzowa spotkali się w Przystani Sportów Wodnych, aby podyskutować o budżecie obywatelskim i wybrać inwestycje ogólnomiejskie. Ostatecznie zgłoszono 12 pomysłów.

Miasto ma dosyć czekania na Walczaka i Warszawską

22 marca 2017, 09:38

Przebudowa ul. Walczaka i Warszawskiej, to dwie najważniejsze drogowe inwestycje w Gorzowie, których końca nie widać. A wykonawca co chwilę przekłada termin zakończenia prac. Władze mówią stanowcze „nie” firmie i chcą programu naprawczego.

Zmiażdżony i spalony nissan w Gorzowie [film i zdjęcia]

21 marca 2017, 22:50

We wtorkowy wieczór przy ul. Podmiejskiej w Gorzowie doszło do tragicznie wyglądającego wypadku. Kierowca sportowego samochodu uderzył w mur, a następnie auto zapaliło się. Ranne są dwie osoby.

Kierowca audi potrącił rowerzystę [zdjęcia]

21 marca 2017, 17:40

We wtorkowe popołudnie na rondzie Górczyńskim doszło do wypadku. Mężczyzna kierujący audi potrącił przejeżdżającego przez przejazd rowerowy rowerzystę. Ranny mężczyzna trafił pod opiekę pogotowia.

Droga gotowa, ale na przejazd trzeba poczekać

21 marca 2017, 15:02

Remont ulicy Borowskiego w Gorzowie jest już na finiszu. Mostki ukończone, asfalt wylany. Zostały jedynie prace przy chodnikach. Jednak jak się okazało, radość z oddania drogi do użytku była przedwczesna, bo ulicą przejechać będzie można dopiero za miesiąc.

Przetarg na tanie działki w kwietniu

21 marca 2017, 11:30

Do sprzedaży terenów budowlanych w Gorzowie za bezcen zostało przeznaczonych 108 działek. Na początek chętne osoby będą mogły kupić tereny w siedmiu lokalizacjach przy ul. Pełczyckiej, Granicznej i Kowalskiego.

Remont Kobylogórskiej jak najszybciej

21 marca 2017, 08:05

Jeszcze w marcu powinien zostać ogłoszony przetarg na przebudowę ostatniego odcinka ul. Kobylogórskiej. Władze Gorzowa chcą rozpocząć prace, tak szybko jak tylko jest to możliwe. Według zapowiedzi ma to być maj.

W Gorzowie rowerów nie wypożyczymy

20 marca 2017, 21:02

W Gorzowie nie wypożyczymy roweru. Z takim pomysłem do władz miasta zwrócili się radni PiS. Okazuje się, że przeszkodą w uruchomieniu wypożyczalni może być… zbyt duża liczba wzniesień w naszym mieście.

Nierówna walka o kawałek niebieskiego parkingu

20 marca 2017, 16:26

Widzicie jak ktoś bezprawnie parkuje na niebieskiej kopercie? Wiecie gdzie i kiedy dochodzi do takich sytuacji najczęściej? Czekamy na informacje - każdą przekażemy gorzowskiej drogówce. W ten sposób będziemy mogli pomóc osobom niepełnosprawnym w nierównej walce o ich miejsca.