wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Interwencje

Fekalia z pociągów lecą prosto do gleby?

15 lutego 2017, 16:05

Nawet 5000 złotych kary możemy dostać za wylewanie nieczystości do gleby. Jeden z naszych czytelników napisał do nas, że taki proceder ma codziennie miejsce na dworcu kolejowym w Gorzowie. Na dowód tego dostarczył zdjęcia.

Nie nasze gówno - nie nasz problem [wideo, zdjęcia]

14 lutego 2017, 18:12

To już pewne - od wtorku na teren żwirowni koło Wysokiej jest zwożony obornik z ferm, gdzie wykryto ptasią grypę. Władze gminy nic o tym nie wiedziały, bo to teren prywatny, a całą akcję nadzoruje wojewoda i powiatowy lekarz weterynarii w Gorzowie.

Do Wysokiej też trafi obornik skażony ptasią grypą?

13 lutego 2017, 19:01

Najpierw obornikiem „uszczęśliwiono” mieszkańców Łupowa. Teraz wszystko wskazuje na to, że odpady po zagazowanym drobiu zakażonym ptasią grypą trafią do gminy Lubiszyn. Mieszkańcy Wysokiej twierdzą, że przygotowywany jest teren pod wywóz śmierdzących odpadów.

Sprawa doktor Lindy H. trafiła do prokuratury

13 lutego 2017, 13:48

Diagnozy doktor H. nie raz były nietrafione i pacjenci ocierali się o śmierć. Niestety w kilku przypadkach te osoby zmarły. Chociaż kobieta nie leczy już w Gorzowie, to sprawą w końcu zajmie się prokuratura.

Rozkładające się ciała zabitych kur pozostawione gospodarzom

12 lutego 2017, 15:07

Po kilka dni leży zagazowany drób w przydomowych gospodarstwach pod Gorzowem. To spory problem dla mieszkańców, którzy nie wiedzą co robić, bo nikt nie odbiera zabitego ptactwa - a to zaczyna śmierdzieć.

Miało być bezpiecznie, a nie jest [wideo, zdjęcia]

1 lutego 2017, 15:33

Wojewoda lubuski uspokaja i zapewnia, że wszystko jest pod kontrolą – jeżeli chodzi o wywóz obornika z ptasią grypą do Łupowa. Jednak na miejscu, wszystko wygląda nieco inaczej.

Mieszkańcy nie chcą obornika z ptasią grypą

27 stycznia 2017, 18:06

Ubój drobiu zarażonego ptasią grypą zakończył się. Teraz przed służbami kolejne wyzwanie – wywóz obornika i ściółki z ferm, gdzie zabito ponad milion ptaków. To nie podoba się mieszkańcom gminy Bogdaniec, bo tam trafia obornik.

Postępowanie wyjaśniające w sprawie doktor H.

11 stycznia 2017, 13:51

Po interwencji portalu gorzowianin.com, do dyrektora wojewódzkiej stacji pogotowia ratunkowego zaczęły wpływać oficjalne skargi na doktor H. Są już pierwsze efekty.

Skandaliczne zachowanie pani doktor? Oficjalnych skarg nie ma

10 stycznia 2017, 15:01

Prawie doszło do tragedii – tak opisuje wydarzenia w przychodni przy Piłsudskiego w Gorzowie jedna z mam. Jednak jak się okazuje, wszystko kończy się jedynie na forach internetowych.

CEODG - przestrzegamy przed wpłacaniem pieniędzy!

29 grudnia 2016, 10:35

Centralna Ewidencja o Działalności Gospodarczej znów rozsyła listy. Tym razem firma wysyła pisma do przedsiębiorców z Gorzowa i każe sobie płacić 200 złotych za aktualizację danych. Przypominamy - wpisy do właściwej CEIDG są bezpłatne!