wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Interwencje

Kto wydłubał oczy Piratowi?

29 marca 2017, 09:48

Niewielka miejscowość Smoliny w gminie Lubiszyn. Niecałe 2 tygodnie temu mieszkańcy wsi znaleźli bezbronną rudą kulkę w lesie. Pies był skulony, zdezorientowany i oślepiony. Leżał i czekał na śmierć – piszą przedstawiciele fundacji, która zaopiekowała się pieskiem.

Fiat utknął na studzience [zdjęcia]

23 marca 2017, 22:05

Problemy z przejazdem, błoto, a do tego niezabezpieczone studzienki – tak wygląda rozkopana ul. Warszawska w Gorzowie. Wielu mieszkańców zgłasza problemy i narzeka na remontowaną drogę, bo o wypadek nie trudno.

Nierówna walka o kawałek niebieskiego parkingu

20 marca 2017, 16:26

Widzicie jak ktoś bezprawnie parkuje na niebieskiej kopercie? Wiecie gdzie i kiedy dochodzi do takich sytuacji najczęściej? Czekamy na informacje - każdą przekażemy gorzowskiej drogówce. W ten sposób będziemy mogli pomóc osobom niepełnosprawnym w nierównej walce o ich miejsca.

Szwedzkie ciasteczka na byłym poligonie

17 marca 2017, 10:24

Ukradli naczepę a jej zawartość wyrzucili na byłym poligonie wojskowym w Gorzowie. Tuż przy osiedlu europejskim jedna z naszych czytelniczek odnalazła górę produktów z jednej z sieci handlowych.

Człowiek demolka z Borowskiego

7 marca 2017, 20:25

Roztrzaskane meble, zdemolowany dom, zniszczenia na klatce schodowej. Taką gehennę od dłuższego czasu przechodzi jedna z mieszkanek ulicy Borowskiego. Ma syna, który chory jest na schizofrenię paranoidalną, gdy on wraca ze szpitala, ona ucieka do rodziny czy znajomych.

Małyszyńska - droga przez mękę

2 marca 2017, 08:00

Co dalej z ulicą Małyszyńską? Pracownicy pobliskich fabryk skarżą się na fatalny stan drogi, która została rozkopana w związku z budową drugiej nitki obwodnicy Gorzowa. Przez wiele tygodni nikt nie interesował się tematem, a ludzie grzęźli w błocie.

Piesek bez łapki szuka domu

23 lutego 2017, 11:06

W miniony weekend w Witnicy został potrącony kundelek. Pies był w bardzo ciężkim stanie. Został znaleziony przez kobietę, które przetransportowała go do lecznicy weterynaryjnej w Gorzowie. Niestety zwierzęciu trzeba było amputować łapkę.

Ponad 1 mln zabitych ptaków i 13 tys. ton obornika

23 lutego 2017, 10:06

Służby wojewody okrzyknęły sukces, jeżeli chodzi o walkę z ptasią grypą w okolicach Gorzowa. Oczywiście nie wszystko w rzeczywistości było takie piękne, jak przedstawiono to podczas specjalnej konferencji.

Fekalia z pociągów lecą prosto do gleby?

15 lutego 2017, 16:05

Nawet 5000 złotych kary możemy dostać za wylewanie nieczystości do gleby. Jeden z naszych czytelników napisał do nas, że taki proceder ma codziennie miejsce na dworcu kolejowym w Gorzowie. Na dowód tego dostarczył zdjęcia.

Nie nasze gówno - nie nasz problem [wideo, zdjęcia]

14 lutego 2017, 18:12

To już pewne - od wtorku na teren żwirowni koło Wysokiej jest zwożony obornik z ferm, gdzie wykryto ptasią grypę. Władze gminy nic o tym nie wiedziały, bo to teren prywatny, a całą akcję nadzoruje wojewoda i powiatowy lekarz weterynarii w Gorzowie.