wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Interwencje

Postępowanie wyjaśniające w sprawie doktor H.

11 stycznia 2017, 13:51

Po interwencji portalu gorzowianin.com, do dyrektora wojewódzkiej stacji pogotowia ratunkowego zaczęły wpływać oficjalne skargi na doktor H. Są już pierwsze efekty.

Skandaliczne zachowanie pani doktor? Oficjalnych skarg nie ma

10 stycznia 2017, 15:01

Prawie doszło do tragedii – tak opisuje wydarzenia w przychodni przy Piłsudskiego w Gorzowie jedna z mam. Jednak jak się okazuje, wszystko kończy się jedynie na forach internetowych.

CEODG - przestrzegamy przed wpłacaniem pieniędzy!

29 grudnia 2016, 10:35

Centralna Ewidencja o Działalności Gospodarczej znów rozsyła listy. Tym razem firma wysyła pisma do przedsiębiorców z Gorzowa i każe sobie płacić 200 złotych za aktualizację danych. Przypominamy - wpisy do właściwej CEIDG są bezpłatne!

Czy musi dojść do tragedii? [zdjęcia]

28 grudnia 2016, 13:15

Od wakacji trwa gehenna mieszkańców jednego z budynku przy zbiegu ulic Drzymały i Jagiełły. Wszystko to przez przedłużający się w nieskończoność remont ulic Walczaka i przyległych. Robotnicy rozkopali ulice i chodnik, co uniemożliwia dojazd chociażby służb ratunkowych.

Uwaga na podziemne przejście przy Jagiełły! [zdjęcia]

28 listopada 2016, 14:45

Podziemne przejście dla pieszych niebezpieczne? Mieszkańcy Gorzowa zwrócili uwagę na pogarszający się stan techniczny przejścia podziemnego przy ulicy Walczaka. Doszło tam do kolejnych pęknięć – być może naruszona została konstrukcja.

Kolejna ofiara ludzkiego bestialstwa

22 listopada 2016, 12:32

Fundacja Anaconda po raz kolejny ratuje z opresji katowana psa. Tym razem właściciele poprzez swoje zaniedbania doprowadzili do paraliżu młodej suczki. Teraz staną przed sądem – rozprawa odbędzie się 8 grudnia.

Na giełdzie psa nie kupisz

7 listopada 2016, 13:40

Gorzowski oddział Animals wypowiedział wojnę nielegalnym hodowcom psów i kotów. Dzięki obrońcom praw zwierząt z giełdy zniknęły prowizoryczne stoiska, na których można było kupić czworonoga. W sprawę zaangażowano straż miejską i policję.

W Gorzowie już zmuszają do segregacji śmieci

29 września 2016, 18:06

Segregowanie śmieci może stać się obowiązkowe – odpowiednich zmian chcą samorządy – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”. Okazuje się, że w Gorzowie mamy już przymus segregacji i to wprowadzany „tylnymi” drzwiami. Tak dzieje się od niedawna w budynkach spółdzielni mieszkaniowej „Górczyn”

O jednym takim, co okradał kontener

31 sierpnia 2016, 10:47

Wrzucasz stare ubrania do kontenerów organizacji charytatywnych? Być może niedługo znajdziesz je w osiedlowym „ciuchlandzie”. Nasz czytelnik zauważył jak pracownik jednej z firm „segreguje” używane ubrania tuż przy pojemniku. Okazuje się, że to wierzchołek góry lodowej.

Uratowali psa leżącego na S3!

5 czerwca 2016, 11:52

- Jesteście moimi bohaterami - tak właśnie powinno to wyglądać - wzór do naśladowania oraz oklaski na stojąco dla Was – pisze na swoim profilu na FB Łowczy Miejski Gorzowa Wielkopolskiego. Ktoś uratował życie pieska potrąconego na S3.