wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Wiadomości › Policyjne

25 lat więzienia za zabójstwo i podpalenie ciała kolegi

16 marca 2017, 15:39

Po 25 lat pozbawienia wolności otrzymali dwaj bracia, którzy w październiku 2015 roku na osiedlu Słonecznym zabili a później podpalili ciało swojego kolegi. Wyrok zapadł w Sądzie Okręgowym w Gorzowie. Prokurator w mowie końcowej żądał dożywotniego pozbawienia wolności – obrońcy obu oskarżonych – uniewinnienia.

Wyprzedził nawet policyjny radiowóz [film]

15 marca 2017, 12:57

To nie mogło pozostać niezauważone. 38-latek z Gorzowa wyprzedzał swoim BMW nieoznakowany radiowóz. Wszystko to działo się w Białczu, czyli w terenie zabudowanym. Za brawurową jazdę dostał mandat, punkty karne i stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Napad na bankomat to łatwe pieniądze

13 marca 2017, 10:05

W ciągu ostatnich kilku miesięcy doszło do trzech prób wysadzenia bankomatów. Dwie okazały się skuteczne, ale tylko z jednego urządzenia udało się ukraść pieniądze. Do tej pory policja nie zatrzymała żadnego ze sprawców.

Złodzieje porzucili motocykl w lesie. Trwają poszukiwania [film i zdjęcia]

10 marca 2017, 10:31

Policjanci cały czas szukają dwóch mężczyzn, którzy w nocy napadli na bankomat przy ul. Szarych Szeregów w Gorzowie. Chociaż urządzenie zostało wysadzone w powietrze, to pieniądze nie zostały skradzione. Sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia motocyklem, który zostawili w lesie.

Wysadzony bankomat i policyjny pościg [film i zdjęcia]

10 marca 2017, 07:25

W nocy z czwartku na piątek doszło do próby wysadzenia bankomatu przy ul. Szarych Szeregów w Gorzowie. Za dwoma napastnikami ruszył pościg, jednak nie udało się ich złapać.

Antyterroryści na stadionie żużlowym [film i zdjęcia]

8 marca 2017, 13:01

Do sezonu żużlowego przygotowują się nie tylko zawodnicy Stali Gorzów, ale również policjanci. Ci doskonalili swoje umiejętności w zapewnianiu bezpieczeństwa uczestnikom imprez na stadionie im. Edwarda Jancarza.

Człowiek demolka z Borowskiego

7 marca 2017, 20:25

Roztrzaskane meble, zdemolowany dom, zniszczenia na klatce schodowej. Taką gehennę od dłuższego czasu przechodzi jedna z mieszkanek ulicy Borowskiego. Ma syna, który chory jest na schizofrenię paranoidalną, gdy on wraca ze szpitala, ona ucieka do rodziny czy znajomych.

Zobacz antyterrorystów w akcji na Słonecznej [film]

1 marca 2017, 11:02

Policjanci z Gorzowa opublikowali film z poniedziałkowej akcji antyterrorystów na osiedlu Słonecznym. Pijany 51-letni mieszkaniec jednego z bloków został siłą wyciągnięty z mieszkania po tym, jak groził bronią ratownikom medycznym.

Dachowanie na S3 - kierowca usnął

27 lutego 2017, 23:21

Dachowanie na S3. Do groźnego zdarzenia na drodze pomiędzy Gorzowem a Skwierzyną doszło kilkanaście minut po 22. Według wstępnych informacji, kierowca volkswagena usnął za kierownicą.

Awantura na Słonecznej [zdjęcia]

27 lutego 2017, 23:04

W poniedziałkowy wieczór na osiedlu Słonecznym w Gorzowie doszło do awantury. Z jednego z mieszkań pogotowie zabrało kobietę, natomiast jej partner wybiegł za ratownikami i groził im narzędziem przypominającym broń.