Wiadomości › Policyjne

Antyterroryści rozbili grupę przestępczą [film i zdjęcia]

18 maja 2017, 10:37
Wiemy już, co wydarzyło się w ubiegłą sobotę w Białczu. Policjanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie zatrzymali trzy osoby podejrzane o przestępstwa narkotykowe i udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Zadała śmiertelne ciosy swojej partnerce [zdjęcia]

17 maja 2017, 19:18
Do tragedii doszło w miniony weekend w centrum Gorzowa. Podczas libacji alkoholowej 57-letnia kobieta zadała ciosy nożem swojej młodszej partnerce. Grozi jej do 12 lat więzienia.

Skosił słup i wylądował w rowie

13 maja 2017, 23:09
Sceny niczym z gangsterskiego filmu mogli zobaczyć dziś mieszkańcy Białcza i kierowcy przejeżdżający przez tę miejscowość. Uciekający przed policjantami mężczyzna skosił przydrożny słup elektryczny i wylądował w rowie. Gonili go antyterroryści.

Starsze osoby ofiarami złodziei

6 maja 2017, 14:18
„Na pracownika wodociągów” - to nowy sposób, w jaki oszuści okradają starsze osoby. Wiadomo, że w ostatnim tygodniu doszło do dwóch takich przypadków. Z jednego z mieszkań zginęło 20 tys. zł.

Czerwone światło? Tutaj kierowcy i tak jadą [film]

5 maja 2017, 14:14
Od kilku miesięcy kierowcy poruszający się ul. Kostrzyńską w Gorzowie muszą czekać na światłach przy węźle S3. Tam ruchu odbywa się wahadłowo i jest sterowany właśnie przez sygnalizację świetlną, do której spora część kierowców po prostu się nie stosuje.

Bezpieczna majówka na drogach

4 maja 2017, 12:20
Policjanci z Gorzowa podsumowali majówkę na drogach miasta i powiatu. Od piątku do czwartku doszło do kilkudziesięciu kolizji oraz jednego wypadku. Ponadto zatrzymano 10 pijanych kierowców.

Prokuratura szuka dowodów winy doktor Lindy H.

4 maja 2017, 10:01
Trwa postępowanie prokuratury z Gorzowa w sprawie doktor Lindy H. Póki co, śledztwo prowadzone jest w sprawie i nikt nie ma postawionych zarzutów. Chociaż rodzina zmarłego Henryka chce, aby osoby odpowiedzialne za śmierć 74-latka poniosły konsekwencje.

Gorzowscy policjanci uratowali kibica [zdjęcia]

2 maja 2017, 11:47
Przed rozpoczęciem meczu żużlowego w Gorzowie jeden z 67-letni kibic stracił przytomność i przestał oddychać. Szybko z pomocą ruszyli mu policjanci, którzy zostali zaalarmowani przez syna mężczyzny.

Nietrzeźwy początek majówki

1 maja 2017, 18:32
Policjanci z Gorzowa patrolują drogi powiatu i prowadzą działania związane z długim majowym weekendem. Przez pierwsze trzy dni złapano aż dziewięciu pijanych kierowców.

Molestował i gwałcił. Dostał 7 lat więzienia

27 kwietnia 2017, 10:45
W czwartek w gorzowskim Sądzie Okręgowym zapadł wyrok w sprawie Dawida W., który molestował nieletnie dziewczynki oraz brutalnie zgwałcił dorosłą kobietę. Mężczyzna usłyszał wyrok 7 lat więzienia oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.


Fotoreportaże