Wiadomości › Straż pożarna

Pożar budynku byłego Ursusa [zdjęcia]

24 maja 2017, 21:51
W środowy wieczór doszło do pożaru opuszczonego budynku po byłym Ursusie przy ul. Szczecińskiej w Gorzowie. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej.

Nietypowa akcja straży na Warcie [zdjęcia]

16 maja 2017, 11:40
We wtorkowe przedpołudnie gorzowscy strażacy dostali wezwani do akcji ratunkowej na rzece Warcie w Gorzowie. Chodziło o pomoc dla płetwonurka.

Mężczyznę przygniótł konar drzewa [zdjęcia]

14 maja 2017, 22:00
Niebezpiecznie było w niedzielny wieczór przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie. Na strzeżonym osiedlu na mężczyznę zleciał konar drzewa. Poszkodowany został przewieziony do szpitala.

Alarm bombowy w KFC [zdjęcia]

14 maja 2017, 19:51
W niedzielny wieczór gorzowskie służby otrzymały informację o pozostawionym w lokalu plecaku. Personel KFC przy u. Myśliborskiej w Gorzowie od raz zarządził ewakuację budynku. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej i policja.

Pożar hotelu w Witnicy

12 maja 2017, 23:00
Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze dachu hotelu w Witnicy w powiecie gorzowskim. Na miejsce zostało wysłanych kilka jednostek straży pożarnej.

Wyciek białej substancji do Kłodawki [zdjęcia]

31 marca 2017, 14:34
W piątkowe popołudnie strażacy z Gorzowa dostali wezwanie do usunięcia zanieczyszczenia wody w rzece Kłodawce. Na miejsce została wysłana grupa chemiczna oraz trzy zastępy straży pożarnej.

Strażak po służbie ratował życie

29 marca 2017, 17:43
Strażak z Gorzowa po służbie ratował życie poszkodowanym w wypadku. Wszystko to działo się wieczorem, 21 marca przy ulicy Podmiejskiej. Tam osobowy Nissan uderzył w słup i stanął w płomieniach. Zanim przyjechały służby, strażak-ratownik wyciągnął z płonącego samochodu dwie osoby.

Podpalacz w Gorzowie

28 marca 2017, 16:00
Piroman biega po poligonie i podpala trawy. Wszystko to dzieje się pomiędzy osiedlem Słonecznym a Europejskim. Do tej pory udało mu się wzniecić kilkanaście ognisk. Na chwilę obecną nie ma zagrożenia dla okolicznych budynków.

Wiatr łamie drzewa i gałęzie [zdjęcia]

18 marca 2017, 16:59
W sobotnie popołudnie silny wiatr i zacinający deszcz dał się we znaki. Straż pożarna miała kilkadziesiąt interwencji w całym powiecie gorzowskim oraz w Gorzowie.

Duży pożar w Gorzowie [zdjęcia]

5 marca 2017, 10:38
W niedzielne przedpołudnie doszło do pożaru składowiska opon przy ul. Fabrycznej w Gorzowie. Gęsty, czarny dym widać z różnych części miasta. Na miejsce zostało wysłane dwa zastępy straży pożarnej.


Fotoreportaże